Mübarek Gün ve Geceler

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Ferhat Çelebi
Mübarek Gün ve Geceler uygulaması ile mübarek gün ve geceler hakkında bilgi sahibi olabilir ve bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Mübarek Gün ve Geceler uygulaması ile mübarek gün ve geceler hakkında bilgi sahibi olabilir ve bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yaşadığımız mübarek gün ve gecelerin önemini ve değerini biliyor musunuz? Peki ya bu gecelerin neden çok önemli ve değerli olduğunu ve bu gün ve gecelerde neden daha çok ibadet edilmesi gerektiğini biliyor musunuz? Mübarek Gün ve Geceler uygulamasını Andoroid işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyerek en mübarek günler ve geceler hakkında bilgi sahibi olabilir, önemini ve değerini anlayabilir ve neden daha çok ibadet edilmesi gerekiğini öğrenebilirsiniz.

Mübarek Gün ve Geceler uygulamasının  menüsünde kandil geceleri, kadir gecesi, miraç, mevlid, berat, regaip, hicri yılbaşı, arefe ve terviye günü, aşure günü, bayram, cuma, kutlu doğum haftası, üç ayların fazileti, on gece, mübarek günlerde oruç ve İslam dini hakkında bir çok bilgiyi bulabilecek, mübarek gün ve gecelerin önemini ve değerini anlayarak bu günlerde ibadet etmenin kıymetini anlayacaksınız.

Mübarek Gün ve Geceler indir